single

Karma dla psów ACANA

Acana to jedna z wiodących na rynku firm produkujących karmy dla psów i kotów wywodząca się z Kanady. Karmy te posiadają certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość oraz zgodność produktów firmy z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Karmy firmy Acana nie zawierają zbóż, ale za to zawierają wiele rodzajów mięsa oraz świeże owoce i warzywa. Są produkowane i sprzedawane przez firmę Champions Food, co przekłada się na jakość i cenę produktów. Karma ta jest zaspokaja najbardziej wybredne psie podniebienia, a dzieli się ze względu na rasę psa, jego wiek, tryb życia, czy po prostu smak.

Acana Puppy&Junior

      Karma ta przeznaczona jest dla szczeniąt ras, których masa w dorosłym wieku będzie wynosić od 9 do 25 kilogramów – czuli przeznaczona dla ras małych i średni. Karma bogata jest w różne gatunki mięs takich jak: mięso z kurczaka, czy ryby. Dodatkowo zawierają całe jajka, co jest doskonałym źródłem białka. Karma nie zawiera białego ryżu, pszenicy, czy kukurydzy. Dawkowanie karmy jet zależne od naszego ulubieńca. Należy podawać karmę dwa razy dziennie, oraz zapewnić stały dostęp do świeżej wody pitnej.

Acana Sport&Agility

      Jest to doskonale zbilansowana i kompletna karma dla dorosłych, aktywnych psów, które wymagają diety wysokokalorycznej i bogatej w łatwo dostępne białka i tłuszcze pochodzące z wysokiej jakości mięsa. Zawiera świeżego kurczaka i całe jajka pochodzące z lokalnych farm oraz świeżego łososia. Żadne ze składników nie są mrożone. Wykorzystywane są tylko świeże składniki. Pacyficzne wodorosty usprawniają metabolizm, a dodatek korzeni takich roślin jak cykoria, łopian i prawoślaz oraz włókno z babki płesznik zapewnia właściwy rozwój flory jelitowej zapobiegając powiązanym ze stresem biegunkom i zaparciom.

Acana Ranchlands

      Zawiera 60 % składników mięsnychwysokiej jakości takich jak: wołowinę, mięso bizona i jagnięcinę, co odpowiada biologicznemu zapotrzebowaniu Twojego psa na białko zwierzęce. Śledź jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, które wzmacniają odporność i gwarantują zdrową skórę i lśniącą sierść.Formuła karmy jest uboga w węglowodany oraz jest całkowicie bezzbożowa.  Posiada śladowej ilości świeże warzywa i owoce, a także zestaw roślin.