single

Karma dla psów Friskies

Firma Friskies od ponad sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją karm dla psów, jak i dla kotów. Markę tą charakteryzuje bardzo wysoka jakość produktów i wieloletnie doświadczenie w branży. Karma dopasowana jest do różnych etapów życia psów i kotów, różnych ras i zapewnia doskonale zbilansowany i pożywny posiłek. Karma została stworzona przez wielu ekspertów do spraw żywienia, w taki sposób, aby żaden czworonóg nie przeszedł koło posiłku obojętnie. Firma Friskies oferuje karmę mokrą, suchą jak i posiada ogromną ofert ę przysmaków dla Naszych Pupili.

Friskies Adult z wołowiną i ziemniakami w sosie

      Jest to karma w pełni zbilansowana i pełno-porcjowa, przeznaczona dla dorosłych psów, dostarczająca Dio organizmu psa wszystkich potrzebnych witamin (witamina A, D3 oraz E)i innych składników odżywczych – tak niezbędnych do zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Taki skład karmy pozwala na prawidłowe utrzymanie skóry i sierści zwierzęcia w jak najlepszej formie, ponadto występujące w niej mikroelementy dbają o higienę jamy ustnej psa.

Friskies Balance

      Jest to sucha, chrupiąca karma z zawartością świeżego mięsa, które stanowi doskonałe źródło białka i innych składników odżywczych, bez których, utrzymanie organizmu czworonoga w jak najlepszej kondycji nie byłoby możliwe. Zawiera witaminy: A, D3 i E oraz składniki mineralne, jest  bogata w proteiny oraz zawiera warzywa. Karma polecana dla wszystkich ras.

Przekąski od Friskies

      Jedyną z najpopularniejszych przekąsek jest Friskies Beggin Strips. Jest to przysmak, który możemy traktować jako zdrową i zabawną nagrodę dla naszego pupila. Stanowi uzupełnienie w diecie i posiada smak chrupiącego bekonu. Kolejną przekąską jest Friskies Dental Delicious o smaku kurczaka. Specjalne krawędzie przysmaku pozwalają na redukcję kamienia nazębnego, czy nieświeżego oddechu. Dzięki temu nasz pies zachowuje wzorową higienę jamy ustnej.