single

Karma dla psów Nero Gold

Nero Gold to firma produkująca karmy dla psów i kotów. Karmy dostosowane są do wielkości i wieku zwierząt oraz do ich specjalnych potrzeb. Do produkcji karm wykorzystywane są tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Źródłem białka jest mięso z jagnięciny, indyka, kurczaka, dziczyzny i ryby. Natomiast jedynymi źródłami węglowodanów są produkty bezglutenowe takie jak: ziemniaki, kukurydza oraz ryż. Produkty te są łatwo przyswajalne i dostarczają niezbędnej do życia energii. Karmy te nie zawierają składników takich jak soja, produkty mleczne, wieprzowina, wołowina lub krew. Produkty firmy Nero Gold są konserwowane naturalnymi przeciwutleniaczami (witamina E), co chroni czworonogi przed alergią i nietolerancją pokarmową.

Nero Gold Lamb&Rise

      Karma Lamb&Rise zawiera wysokiej jakości jagnięcinę, stanowiącą doskonale źródło białka. Polecana jest dla psów o wrażliwych żołądkach lub dla psów z obniżonym poziomem aktywności. Posiada dodatek inuliny – naturalnego probiotyku, który stymuluje wzrost pożytecznych bakterii jelitowych oraz obniża poziom glukozy i cholesterolu we krwi. Zawiera kwasy tłuszczowe niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry i gwarantuje piękną sierść. Nasiona lnu niwelują podrażnienia uczuleniowe oraz zapewniają prawidłowe trawienie.

Nero Gold Senior/Light

      Karma Nero Gold light/Senior została stworzona z myślą o psach z nadwagą, o psach starszych mających powolny metabolizm, który może spowodować otyłość i problemy z trawieniem.  W karmie zawarte są dobrej jakości źródła białka, a także glukozaminy i chondroityny sprzyjające wzmocnieniu stawów. W składzie karmy znajdują się między innymi: mięso z indyka, ryż, drożdże, suszony łosoś, minerały i witaminy.

Nero Gold Adult

      Karma Nero Gold Adult przeznaczona jest dla psów dorosłych średnich i dużych ras –od 10 do 40 kilogramów masy ciała. Jest to karma łatwo przyswajalna. Karma zawiera m.in.  mięso z kurczaka, z łososia, kukurydzę oraz ryż, karob ułatwiający trawienie, drożdże i fruktooligosacharydy zmniejszające występowanie biegunek u czworonogów i wspomagające rozwój dobrych bakterii w jelitach.