single

Karmy dla psów CANIDAE

Karma CANIDAE, charakteryzuje się najwyższą jakością pośród karm dla psów i kotów. Podając karmę CANIDAE, wiemy, że serwujemy pupilowi coś niezwykle pysznego i zapewniamy pożywny posiłek w ciągu dnia. Jest to karma całkowicie bez zbożowa, która zapewnia całościowy program żywieniowy. Na jakość karmy mają wpływ wieloletnie badania, we własnych centrum badań i rozwoju, a także rodzinny charakter firmy. Ponadto CANIDAE oferuje ogromny wybór smaków oraz różne warianty karmy, zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych i starszych psów. Karma nie zawiera wypełniaczy i sztucznych barwników.

CANIDAE All Life stages

      Linia ta skierowana jest dla całych psich rodzin. Stanowi kompletne pożywienie dla szczeniąt, dorosłych oraz starszych psów. Jest to wysokiej jakości mieszanka, unikalnie dobranych, naturalnych składników odżywczych. Jest przeznaczona dla psów każdej rasy. Zawiera mięso kurczaka, indyka, jagnięcinę oraz ryby. Jest źródłem zdrowych kwasów Omega 6 i 3 gwarantującej piękną sierść i zdrową skórę. Żywe kultury bakterii zawarte w karmie wspierają trawienie psa.

CANIDAE PureElements for dogs – freshlamb

      Jest to najwyższej jakości, pełno porcjowa karma dla psów z jagnięciną. Głównym jej składnikiem jest oczywiści świeża jagnięcina z dodatkiem ciecierzycy, grochu i słodkich ziemniaków. Jest lekkostrawna dzięki swojej delikatnej recepturze. Posiada kwasy Omega 3, które doskonale dbają o wygląd skóry i sierści pupila. Dodatkową zaletą tej karmy jest brak ziaren, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, wypełniaczy, hormonów oraz antybiotyków. Idealna dla psów z wrażliwych układem pokarmowym.

CANIDAE PureFoundations for puppies – fresk chicken

      Jest to sucha karma oparta na niezwykle wysokiej jakości świeżym mięsie z kurczaka z dodatkiem soczewicy i groszku. Jest bardzo lekkostrawna dzięki delikatnej recepturze. Kwasy Omega 6 i 3 świetnie dbają o zdrową skórę i piękną sierść Twojego pupila. Nie zawiera ziaren, glutenu, pszenicy, soi, kukurydzy, wypełniaczy, hormonów oraz antybiotyków. Zapewnia odpowiednie trawienie, silny system odpornościowy, dobre mocne kości i zęby oraz optymalny poziom DHA dla prawidłowego rozwoju poznawczego.