single

Karmy dla psów Cesar

Karmy Cesar produkowane są przez koncern Mars, wiodący na rynku produktów spożywczych dla ludzi i zwierząt. Marka ta stworzona została z myślą o psach ras małych, do 15 kilogramów. Karmy te, to zdrowe, smaczne receptury oraz kompletna i zbilansowana dieta dla Naszego psa. Każde z pysznych dań mięsnych jest starannie przygotowane z wyselekcjonowanych składników, które można zobaczyć gołym okiem. Formuła karmy została ulepszona - dodano jeszcze więcej mięs z grilla, aby jak najdelikatniej karmić najlepszego przyjaciela. Karmy produkowane są w postaci tacek, wypełnionych po brzegi soczystymi kawałkami mięsa. Małe psy rosną aż do 12 razy szybciej niż ludzie, więc potrzebują karmy z dużą ilością energii.

Cesar Menu z kurczakiem i białą rybą

      Karma ta jest odpowiednia dla czworonoga, któremu niezbędny jest zbilansowany i pełnowartościowy posiłek zapewniający długie i zdrowe życie. Karma zawiera soczystą wołowinę i drób podany na praktycznej tacce. Pożywienie to bogate jest w odpowiednio wyselekcjonowane składniki odżywcze pochodzące z dwóch rodzajów mięs. Co więcej, mięsa te bogate są w białko, tłuszcze i witaminy – czyli zawierają składniki,bez których prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa nie byłoby możliwe.    

Cesar Menu z indykiem i wołowiną

      Jest to karma przeznaczona dla psów aktywnych, które potrzebują specjalistycznej karmy ze starannie dobranymi składnikami. Posiłek ten składa się z dwóch rodzajów mięs: delikatnego mięsa z indyka i wołowiną zatopioną w delikatnym sosie. Posiłek ten sprawi, że Naszemu pupilowi dostarczymy niezbędnych wartości odżywczych oraz wzmocni się jego układ odpornościowy, natomiast dodatek witaminy E zadba o jego sierść i skórę. Karma nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów, a także aromatów.

Cesar Menu wołowina z wątróbką

      Kolejny, skomponowany z niezwykła dbałością o szczegóły posiłek, która zaspokaja nawet najbardziej wymagające psie podniebienia. Przy produkcji tej karmy zwrócono uwagę na zawartość odpowiedniego poziomu substancji mineralnych i aminokwasów, które zapewniają pełnowartościowy i odżywczy pokarm. Karma składa się z soczystych kawałków wołowiny, zmieszanych z uwielbianą przez psy wątróbką. Co najważniejsze, karma nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów oraz daje siłę i zapewnia radość, bo przecież zdrowy pies to szczęśliwy pies.