single

Karmy Purina Pro Plan Veterinary Diets dla psów

Marka Purina działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Specjalizuje się wieloma seriami oraz liniami karm dla psów, m. In. Veterinary Diets. Jest to karma specjalistyczna, która dostarcza wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników. Karmy te cieszą się dużym zaufaniem klientów, ze względu na wysoki standard produkcji, a także specjalnie wyselekcjonowane produkty wchodzące w skład karm. Przeznaczone dla czworonogów, po przebytych chorobach, w trakcie chorób, czy po wizytach w lecznicy.

Purina Pro Plan Veterinary Diets Convalescence

      Naszym czworonogom niekiedy potrzebna jest dieta rekonwalescencyjna. Zwłaszcza wtedy, gdy nie przyjmują wszystkich niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wynika to z tego, że pupil może mieć trudności z jedzeniem oraz problemów z chłonnością wartości odżywczych. Takie przypadłości występują po zabiegach weterynaryjnych, chorobach czy urazach. Ta mokra karma jest bardzo łatwo przyswajalna. Dodatkowo posiada ogromną dawkę skoncentrowanych składników odżywczych.

Purina Pro Plan Veterinary Diets  Dermatosis

      Sucha karma przeznaczona dla psów posiadających problemy skórne takie jak: uporczywy świąd, zmuszający psa do drapania, lizania oraz nadmiernego ocierania skóry twarzy, uszu i brzucha, a także łap. Pies w wyniku świądu, może szybko tracić sierść lub nabawić się zakażenia skóry. Karma ta to pyszna kompozycja wyprodukowana  specjalnie po to, żeby przywrócić skórze prawidłowe funkcjonowanie, a sierści dawny blask. Białko wysokiej jakości, cynk, antyoksydacyjne witaminy oraz wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega-3 zawarte w karmie pomagają odbudować naturalną barierę skóry i wzmocnić procesy przeciwzapalne.