single

Przysmaki dla psów - jak dobrać odpowidnie

Przysmaki oraz różnego rodzaju przekąski stanowią idealne uzupełnienie diety naszego czworonoga, dodatek do normalnej karmy oraz możemy stosować je jako nagrodę podczas treningów, czy szkoleń. Są bardzo zdrowe, gdyż zawierają dużo składników odżywczych i wspomagających codzienną dietę czworonoga, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa. Najbardziej odżywcze są oczywiście suszone kawałki mięsa zawierające ponad 80% mięsa. Warto zwrócić uwagę na przekąski wspomagające jamę ustną psa w czystości i pełnej higienie.

Gryzaki

      Gryzaki zazwyczaj nie zawierają białka zwierzęcego i są niskokaloryczne, co jest bardzo ważne w przypadku psów starszych lub mających problemy z przemianą materii. Dzięki swojej chropowatej powierzchni, ścierają płytkę nazębną i redukują powstawanie kamienia, a także eliminują brzydki zapach pochodzący, nie rzadko, z pyska psa. Zawierają enzymy, które hamują rozwój bakterii i mikroorganizmów, co mocno ogranicza powstawanie kamienia oraz stanów zapalnych dziąseł.

Smakowe kości dla psa

      Przekąska ta zawiera 98% mięsa np. z kurczaka, dzięki czemu dostarczamy naszemu pupilowi każdorazowo niezbędnej porcji białka, Przekąska nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i innych tego typu substancji. Forma przysmaku zaspokaja naturalną potrzebę żucia każdego psa, redukuje płytkę i kamień nazębny - co zapewnia zdrowie i higienę jamy ustnej. Regularne podawanie smakowej kości naszemu pieskowi wpłynie na doskonałe zdrowie, wolną od alergii skórę, piękną sierść i doskonałe samopoczucie.

Suszone kurze łapy

      Jest to przysmak z drobiu poddany specjalnej technologii suszenia. Niska zawartość tłuszczu i wysoka zawartość włókien powodują, że jest to doskonała przekąska dla psów z nadwagą lub tendencją do tycia. Polecany również psom małych ras, jako uzupełnienie diety o mikroelementy. Dostępny jest we wszystkich sklepach zoologicznych.